پروتئین تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن

پروتئین: تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن شلوارک زمستان تابستان شلوار زندگی جوراب پیراهن

گت بلاگز اخبار حوادث آیا پسر19ساله،جسد پدرش را در کمد پنهان کرد؟

صبح روز ١٥ مهرماه دختر جوانی به مأموران پایگاه هشتم آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران در خیابان دوازدهم فروردین مراجعه کرد و از مفقودشدن پدر ٦٠ ساله‌اش خبر داد

آیا پسر19ساله،جسد پدرش را در کمد پنهان کرد؟

عبارات مهم : اداره

صبح روز ١٥ مهرماه دختر جوانی به مأموران پایگاه هشتم آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران در خیابان دوازدهم فروردین مراجعه کرد و از مفقودشدن پدر ٦٠ ساله اش خبر داد

شرق نوشت: وی گفت: پدر و برادرم در خیابان رودکی با هم زندگی می کنند، برادرم دیروز به من خبر داد که پدرمان صبح سریع جهت خرید کله پاچه از منزل خارج شده است و بعد از آن دیگر خبری از او ندارد. از آنجایی که سابقه نداشته پدرم بدون خبر منزل را ترک کند، دلواپس او شدیم و درخواست پیگیری به عنوان را داریم. برادر ١٩ساله این زن جوان نیز بیانات مشابهی با گفته های خواهرش را مطرح کرد و از مفقودشدن پدرش بعد از خروج از منزل جهت خرید کله پاچه خبر داد. بعد از آن تیمی ویژه، پیگیری به عنوان را در دستور کار خود قرار داد.

مدت کوتاهی بعد از شروع تحقیقات، مأموران متوجه استرس و بعضی رفتارهای عجیب پسر جوان شدند و در ادامه نیز دچار ضدونقیض گویی شد ولی از آنجایی که مدارک مستندی وجود نداشت، تحقیقات و زیرنظرگرفتن پسر جوان ادامه یافت.

آیا پسر19ساله،جسد پدرش را در کمد پنهان کرد؟

در پی تمرکز روی رفتارها و بیانات تنها مظنون پرونده، پسر ١٩ ساله آخر ساعت ١٠ صبح دیروز لب به اعتراف گشود و گفت پدرش را با ضربات چوب و چاقو به قتل رسانده و سپس جسدش را در کف کمد دیواری منزل دفن کرده و رویش را با سیمان پوشانده هست. به دنبال این بیانات پسر جوان، پرونده وارد مرحله جدیدی شد و بازپرس کشیک قتل پایتخت کشور عزیزمان ایران و مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران که مسئولیت تحقیق در مورد پرونده های قتل را بر عهده دارند، در جریان قرار گرفتند و جهت تحقیق و بررسی صحنه جرم و کشف جسد به محل اتفاق رفتند.

به گفته سرهنگ مکرم، در پی بیانات اولیه متهم و حضور بازپرس و تیم هایی از پایگاه هشتم و اداره دهم پلیس آگاهی در محل سکونت این فرد و پدرش واقع در خیابان طوس، جسد مرد ٦٠ ساله از داخل کمد دیواری کشف شده است و با دستور بازپرس خاص قتل دادسرای ناحیه ٢٧ پرونده از این بعد در اداره دهم پیگیری خواهد شد.

صبح روز ١٥ مهرماه دختر جوانی به مأموران پایگاه هشتم آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران در خیابان دوازدهم فروردین مراجعه کرد و از مفقودشدن پدر ٦٠ ساله‌اش خبر داد

متهم ١٩ ساله در بازجویی ها راجع به انگیزه اش از ارتکاب این قتل به بازپرس و مأموران جنایی گفت: مادرم چهارماه پیش در پی آزارها و اذیت پدرم فوت شد و رفتارهای پدرم جهت من به کینه از او تبدیل شده است بود و تصمیم به انتقام از او گرفتم. صبح روز جمعه درحالی که در منزل خواب بود، اول با چوب چند ضربه به سرش زدم و بعد هم با چاقو چند ضربه زدم تا مطمئن شوم پدرم کشته شده است هست.

این پسر همچنین در بیانات اولیه خود گفت: خواهرم از ماجرای قتل بی خبر هست، چون او ازدواج کرده و در منزل ما زندگی نمی کند. من بعد از اینکه پدرم را به قتل رساندم و جسدش را در کمد دفن کردم با او تماس گرفتم و گفتم بابا از منزل خارج شده است و برنگشته و او هم صبح شنبه جهت پیگیری به اداره پلیس رفت. صبح دیروز سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، با اعلام این خبر گفت: ابتدا این پرونده به عنوان مفقودی در دستور کار همکاران من در اداره هشتم پلیس آگاهی قرار داده شد و حدود ٤٨ ساعت بعد از شروع تحقیقات بود که پسر مقتول حقیقت را افشا کرد و پرده از راز گم شدن پدرش برداشت.

درحال حاضر متهم به پدرکشی با اعتراف به قتل با دستور بازپرس جنایی در بازداشت موقت مأموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران واقع شده است است تا تحقیقات تکمیلی دراین باره ادامه یابد.

آیا پسر19ساله،جسد پدرش را در کمد پنهان کرد؟

واژه های کلیدی: اداره | پرونده | تحقیقات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz