پروتئین تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن

پروتئین: تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن شلوارک زمستان تابستان شلوار زندگی جوراب پیراهن

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی با احتکارکنندگان برخورد می‌کنیم/ گزارش اوضاع بازداشتی‌ها به رییس‌جمهور داده می‌شود ، وزیر دادگستری

وزیر دادگستری گفت: تحقیقاتی راجع به اوضاع بازداشتگاه‌ها انجام شده است است و گزارش‌های تکمیلی تحقیقات خدمت رییس‌جمهور ارائه می‌شود.

با احتکارکنندگان برخورد می‌کنیم/ گزارش اوضاع بازداشتی‌ها به رییس‌جمهور داده می‌شود ، وزیر دادگستری

وزیر دادگستری: با احتکارکنندگان برخورد می کنیم/گزارش اوضاع بازداشتی ها به رییس جمهور داده می شود

عبارات مهم : بازار

وزیر دادگستری گفت: تحقیقاتی راجع به اوضاع بازداشتگاه ها انجام شده است است و گزارش های تکمیلی تحقیقات خدمت رییس جمهور ارائه می شود.

به گزارش ایسنا، آوایی در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوالی در مورد بررسی اوضاع بازداشتگاه ها که رییس جمهور دستور آن را داده بود، اظهار کرد: در این باره جلسه ای در شورای عالی امنیت ملی و جلسه ای هم با وزیر کشور داشته ایم و به دنبال آن تحقیقاتی انجام شده است و پاسخ هایی هم داده شده است است که گزارش های تکمیلی کارها خدمت رییس جمهور داده می شود.

وی در مورد کارها وزارت دادگستری جهت نظارت بر بازار، اظهار کرد: در جلسه ای که برگزار شد یک نظر مطرح شد که بعضی کسبه مسیر بی وفایی با ملت پیش گرفته اند و به بهانه های ارزی و سیاسی، اجناس خود را احتکار می کنند که در آن جلسه نمایندگان بازار این نظر را رد کردند، ولی متاسفانه بر اساس گزارش های رسیده بخشی از این نظر درست است که ما از امروز از طریق شرکت تعزیرات و استفاده از همه ظرفیت های قانونی خود با احتکار کنندگان برخورد می کنیم. اول به آنها تذکر می دهیم و سپس بر اساس ظرفیت های قانونی خود با آنها برخورد خواهیم داشت.

با احتکارکنندگان برخورد می‌کنیم/ گزارش اوضاع بازداشتی‌ها به رییس‌جمهور داده می‌شود ، وزیر دادگستری

واژه های کلیدی: بازار | برخورد | قانونی | دادگستری | رییس جمهور | وزیر دادگستری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz