پروتئین تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن

پروتئین: تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن شلوارک زمستان تابستان شلوار زندگی جوراب پیراهن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ابد و ۲۰ سال حبس جهت ستاره سابق سرخابی

ستاره سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس بار دیگر با مواد مخدر دستگیر و ٢٠ سال دیگر به دوران زندان او افزوده شد. 

ابد و ۲۰ سال حبس جهت ستاره سابق سرخابی

عبارات مهم : آخرین

ستاره سابق تیم های استقلال و پرسپولیس بار دیگر با مواد مخدر دستگیر و ٢٠ سال دیگر به دوران زندان او افزوده شد.

به گزارش ورزش سه؛ «در تمام این سال ها بسیاری از ریش سفیدان و بزرگان فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت نجات این بازیکن اسبق تلاش کردند که البته نتیجه های مثبتی هم در پی داشت. او نخستین بار به جرم حمل مواد به حبس ابد محکوم شد ولی تلاش اهالی فوتبال و رفقای سرشناسش باعث شد تا او چند باری با اجازه مرخصی از زندان آزاد شود ولی آخرین آزادی او تبدیل به چاله ای بزرگ تر برایش شد که بیرون آمدن از آن را بسیار دشوارتر کرد.

در تماسی که با یکی از مسئولان زندان قزل حصار داشتیم، او با تأیید این عنوان گفت: «ایشان آخرین بار که به مرخصی رفته، با ٢٨,٥ گرم شیشه دوباره دستگیر می شود و به زندان می آید. دادگاه او را به ٢٠ سال حبس دیگر محکوم کرد و با در نظرگرفتن این که حکم قبلی اش حبس ابد بوده، باید بگویم کار او بسیار سخت شده است و باید در زندان بماند. همچنین به علت این که در دوران مرخصی باز هم دستگیر شده، دیگر امکان مرخصی ندارد.»

ابد و ۲۰ سال حبس جهت ستاره سابق سرخابی

در واقع حبس ابد او امروز ٢٠ سال دیگر زیاد کردن یافته است و این می تواند به معنای از دست رفتن شانس های بزرگی مثل عفو یا کم شدن حبس او باشد.

حالا دیگر خبری از رفقای قدیمی و ریش سفیدهایی هم که دنبال انجام کارهای او بودند، نیست و بازیکن اسبق سرخابی تنهاتر از هر لحظه پشت میله ها روزها را سپری می کند. حکم سنگینی که جهت او بریده شده، تمام امیدهایی را که نسبت به بخشش یا عفو یا کم شدن میزان حبسش وجود داشت، از بین برده است.»

ستاره سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس بار دیگر با مواد مخدر دستگیر و ٢٠ سال دیگر به دوران زندان او افزوده شد. 

واژه های کلیدی: آخرین | زندان | ستاره | بازیکن | دوران مرخصی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz