پروتئین تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن

پروتئین: تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن شلوارک زمستان تابستان شلوار زندگی جوراب پیراهن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آبی‌ها انتقام بازی رفت را گرفتند ، استقلال فاتح دربی هشتاد و ششم شد

هشتاد و ششمین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس با برتری آبی‌پوشان به آخر رسید تا شاگردان شفر انتقام بازی رفت را بگیرند و برنده بازی برگشت شوند.

آبی‌ها انتقام بازی رفت را گرفتند ، استقلال فاتح دربی هشتاد و ششم شد

استقلال فاتح دربی هشتاد و ششم شد/ آبی ها انتقام بازی رفت را گرفتند

عبارات مهم : ارسال

هشتاد و ششمین دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس با برتری آبی پوشان به آخر رسید تا شاگردان شفر انتقام بازی رفت را بگیرند و برنده بازی برگشت شوند.

به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و پنجم هفدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز با قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد.

آبی‌ها انتقام بازی رفت را گرفتند ، استقلال فاتح دربی هشتاد و ششم شد

ترکیب استقلال:

سید مهدی رحمتی، وریا غفوری، روزبه چشمی، مجید حسینی، امید نورافکن، فرشید باقری، امید ابراهیمی، سرور جپارف(۹۱ آرمین سهرابیان)، فرشید اسماعیلی(۶۷ علی قربانی) ، داریوش شجاعیان(۹۴ جابر انصاری) و مامه بابا تیام

ترکیب پرسپولیس:

هشتاد و ششمین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس با برتری آبی‌پوشان به آخر رسید تا شاگردان شفر انتقام بازی رفت را بگیرند و برنده بازی برگشت شوند.

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا(۶۷ صادق محرمی)، محسن ربیع خواه(۷۵ احمد نورالهی)، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، بشار رسن(۶۰ گادوین منشا) و علی علیپور.

* دقیقه یک: پرسپولیس بازی را شروع کرد و محمد انصاری قصد داشت علیپور را پشت مدافعان استقلال صاحب توپ کند ولی مدافعان استقلال در میانه راه توپ او را گرفتند.

* دقیقه ۵: بابا تیام در مرکز زمین توپ را کنترل کرد و تلاش در حفظ بازی داشت ولی ربیع خواه روی او مرتکب اشتباه شد و استقلالی ها را صصاحب یک موقعیت کرد ولی در نهاییت اتفاق خاصی رخ نداد.

آبی‌ها انتقام بازی رفت را گرفتند ، استقلال فاتح دربی هشتاد و ششم شد

* دقیقه ۷ : سرور جباروف با یک پاس عالی شجاعیان را درون محوطه جریمه پرسپولیس صاحب موقعیت عالی کرد ولی ضربه آرام این بازیکن را بیرانوند مهار کرد.

* دقیقه ۱۰ : استقلال نبض بازی را در اختیار گرفت و موقعیت های بهتری را روی دروازه حریف ایجاد کرد ولی اکثر بازی با تعادل دنبال شد.

هشتاد و ششمین دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس با برتری آبی‌پوشان به آخر رسید تا شاگردان شفر انتقام بازی رفت را بگیرند و برنده بازی برگشت شوند.

دقیقه ۱۱: درحالی که وحید امیری پشت مدافعان استقلال وقت خلق موقعیت را داشت غفوری روی او مرتکب اشتباه شد. ولی کار گروهی امیری و بشار رسن ثمری نداشت.

* دقیقه ۲۰: در دقایق قبل از این دو تیم بازی را با سردی و پراشتباه پشت سرگذاشتند و در حالی که انتظار می رفت بازی هیجانی تر شود دو تیم نمایش کم رمقی داشتند.

آبی‌ها انتقام بازی رفت را گرفتند ، استقلال فاتح دربی هشتاد و ششم شد

* دقیقه ۲۴: ارسال خوب غفوری از سمت راست توپ را درون محوطه شش قدم به داریوش شجاعیان رسید ولی این بازیکن باوجود موقعیت خوبی که داشت توپ را با ضربه سر به بیرون زد.

* دقیقه ۲۶: بابا تیام روی پاس شجاعیان عالی ترین وقت بازی تا این دقیقه را به دست آورد ولی ضربه آرام این بازیکن را بیرانوند به کرنر فرستاد.

* دقیقه ۲۸ : وحید امیری پاس در عمقی را جهت فرشاد احمدزاده ارسال کرد ولی حسینی مدافع حریف اجازه کنترل توپ را به وی نداد تا بازیکن حریف سرنگون شود و اعتقاد به پنالتی داشته باشد ولی فغانی تصمیمی غیر از این گرفت.

* دقیقه ۳۰ : جیانی اینفانتینو مدیر فیفا جهت تماشای دیدار دو تیم وارد ورزشگاه آزادی شد.

* دقیقه ۴۴: درحالی که بازی سرد و کسل کننده دنبال می شد استقلال در یک موقعیت خوب به گل رسید. ابتدا ارسال جباروف را تیام درون محوطه کنترل کرد و بعد از یک رفت و برگشت و اشتباه مدافعان پرسپولیس وریا غفوری صاحب موقعیت شد و توانست ضربه نهایی را بزند. ضربه او به هر دو تیر دروازه برخورد کرد و گل اول بازی به ثمر رسید.

* دقیقه ۴۵: پرسپولیس می توانست بازی را به تساوی بکشاند ولی شجاع خلیل زاده از درون محوطه شش قدم توپ را به تور کناری دروازه زد.

* دقیقه ۴۷: وحید امیری از سمت راست خط دفاعی پرسپولیس قصد نزدیک شدن به دروازه استقلال را داشت ولی امید ابراهیمی روی او مرتکب اشتباه شد که ارسال توپ ثمری جهت سرخپوشان نداشت.

* دقیقه ۵۰: خطای فرشاد احمدزاده روی بازیکنان استقلال در جناح راست وقت ارسال را جهت آبی ها فراهم کرد ولی ضربه مستقیم سرور جباروف از روی دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۵۲: علی علیپور در معدود موقعیت هایی که در این بازی صاحب موقعیت شد شوتی را به سمت دروازه استقلال زد که رحمتی به آسانی این توپ را مهار کرد.

* دقیقه ۵۴: بعد از تیام و وریا غفوری، فرشید اسماعیلی هم از علیرضا فغانی کارت زرد دریافت کرد.

* دقیقه ۵۸: پرسپولیس که دقایق ابتدایی نیمه دوم را بهتر از استقلال بازی کرد صاحب موقعیت هایی شد ولی نتوانست دروازه حریف را با خطر جدی مواجه کند.

* دقیقه ۶۲: پرسپولیس بعد از چند حمله کم رمق در دقیقه ۶۲ به وسیله امیری صاحب وقت شد ولی ضربه آرام این بازیکن را رحمتی مهار کرد.

* دقیقه ۶۸ : فرشید اسماعیلی در ضد حمله ای که نصیب استقلال شد می توانست گل دوم را به ثمر برساند ولی ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۷۵: پرسپولیس حملاتی را در زمین استقلال طراحی کرد ولی دفاع خوب و منطقی استقلال در این دقایق اجازه ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه رحمتی را نداد.

* دقیقه ۷۷: سرور جباروف از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. اسماعیلی، تیام و غفوری دیگر بازیکنان اخطاری استقلال در این دیدار هستند.

* دقیقه ۸۷ : پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه مقدمات چند حمله را فراهم کرد تا فشار سرخپوشان در دقایق نهایی زیاد از قبل شود.

واژه های کلیدی: ارسال | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | وحید امیری | سید مهدی رحمتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz