پروتئین تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن

پروتئین: تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن شلوارک زمستان تابستان شلوار زندگی جوراب پیراهن

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات فدراسیون ایشان را توجیه کند ، ناراحتی کلوب پرسپولیس از سخنان کی روش

ناراحتی کلوب پرسپولیس از سخنان کی روش/ فدراسیون ایشان را توجیه کندباشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به بیانات سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ابر

فدراسیون ایشان را توجیه کند ، ناراحتی کلوب پرسپولیس از سخنان کی روش

ناراحتی کلوب پرسپولیس از سخنان کی روش/ فدراسیون ایشان را توجیه کند

عبارات مهم : ایران

ناراحتی کلوب پرسپولیس از سخنان کی روش/ فدراسیون ایشان را توجیه کندباشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای نسبت به بیانات سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ابراز تاسف کرد.

به گزارش کلوب پرسپولیس، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران روز سه شنبه بیانات تندی نسبت به عملکرد چند ماه اخیر برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مطرح کرد. کلوب پرسپولیس در تصویر العمل به این بیانات در سایت رسمی خود اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: کلوب فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن تقدیر و قدردانی از افتخارآفرینی دلیر مردان فوتبال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران که منجر به صدور خبر های تبریک مقام معظم رهبری، مدیر جمهوری، ریاست مجلس شورای اسلامی و وزیر ورزش و جوانان هم شد و موجی از شور و نشاط ملی را به همراه داشت، اعلام می کند که متاسفانه سخنان توهین آمیز سرمربی تیم ملی خطاب به کلوب های سازنده که با وجود همه پرسشها و مشکل ها بازیکنان خود را همچون سرباز در اختیار کشور عزیز خود قرار دادند و آنها نیز همچون نگینی در قلب تیم ملی در مهمترین مناسبت فوتبالی دنیا درخشیدند، کام مردم عزیز و هواداران فوتبال کشورمان را تلخ و موجی از یاس و ناامیدی را حکمفرما کرد.

فدراسیون ایشان را توجیه کند ، ناراحتی کلوب پرسپولیس از سخنان کی روش

باشگاه پرسپولیس از مسئولین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران انتظار دارد تا ضمن توجیه ایشان نسبت به اینگونه اظهارات، تذکرات مورد نیاز را داده و به وی یادآور شوند که حق دخالت در امور داخلی کلوب ها و اظهار نظر در این خصوص را ندارد. البته جای بسی تاسف است که کی روش در رسانه ملی با میلیون ها بیننده مستقیماً به فدراسیون فوتبال توهین کرده و اعلام می کند که با هزینه شخصی وسایل مورد نیاز مرکز آمادگی تیم ملی را خریداری کرده است!!!

در آخر این اطلاعیه، کلوب پرسپولیس ابراز امیدواری می کند که از این بعد شاهد اینگونه اظهار نظرهای تفرقه افکن و اختلاف برانگیز در فوتبال کشورمان نباشیم.

ناراحتی کلوب پرسپولیس از سخنان کی روش/ فدراسیون ایشان را توجیه کندباشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای نسبت به بیانات سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ابر

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | اطلاعیه | فوتبالی | پرسپولیس | پرسپولیس | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz