پروتئین تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن

پروتئین: تابستان دنیای مد تابستانی پیراهن شلوارک زمستان تابستان شلوار زندگی جوراب پیراهن

گت بلاگز مد و ستاره ها اشتباهات مردان در دنیای مد

اگر دوست دارید بدانید که چه تابوهایی در دنیای مد و فشن امسال شکسته شده است هست، با ما همراه باشید. در ادامه تصورات اشتباهی را که مردها

اشتباهات مردان در دنیای مد

اگر دوست دارید بدانید که چه تابوهایی در دنیای مد و فشن امسال شکسته شده است هست، با ما همراه باشید. در ادامه تصورات اشتباهی را که مردها در مورد شیوه لباس پوشیدن خود دارند، برایتان آورده ایم.

تصورات اشتباهی که مردها از دنیای مد دارند

هر فصل چالش های مخصوص خود را در زمینه مد و فشن دارد. زمانی که شما از منزل بیرون می روید، به تک تک لباس هایی که می خواهید بپوشید، فکر می کنید. شاید بعضی از آنها را تنها شما بپسندید، در حالی که جهت دیگران عجیب باشد، شاید هم برعکس.

صندل مخصوص زن هاست

همه ما دوست داریم که پاهایمان را در روزهای گرم تابستان آزاد بگذاریم ولی بعضی از مردها فکر می کنند که صندل گزینش خوبی برایشان نیست، به همین جهت پاهایشان را از نور آفتاب محروم می کنند. ولی اگر شما هم جزو این دسته از مردها هستید باید بگوییم که اشتباه می کنید. چند سالی است که صندل در دنیای مد و فشن مردها جای خود را باز کرده است.

اشتباهات مردان در دنیای مد

اگر دلواپس ست کردن آن با دیگر لباس هایتان هستید، ما شلوار جین یا شلوارک را به شما پیشنهاد می دهیم که به قشنگی با آن ست می شود. صندل ها نه تنها سبک و راحت هستند بلکه به آسانی با ظاهر های اسپورت نیز ست می شوند.

دو رنگ سبز و آبی با هم جور در نمی آیند

این تصور کاملا اشتباهی است. اگر به اطراف تان نگاه کنید می بینید که افراد بسیاری این دو رنگ را در کنار هم به تن کرده اند و چقدر هم قشنگ و جالب شده است اند. فقط حواس تان باشد اگر یکی از رنگ ها را روشن گزینش کردید، رنگ دیگر را تیره بگیرید، با این کار تعادل را در ظاهرتان برقرار می کنید.

اگر دوست دارید بدانید که چه تابوهایی در دنیای مد و فشن امسال شکسته شده است هست، با ما همراه باشید. در ادامه تصورات اشتباهی را که مردها

مشکی فقط مخصوص پاییز و زمستان است

اگر چه مشکی رنگی تابستانی محسوب نمی شود ولی این بدهید معنی نیست که باید آن را از کمد لباس هایمان خارج کنیم. اتفاقا بعضی ها اعتقاد دارند که با لباس مشکی جذابیت ما دو برابر می شود.

ولی چگونه در تابستان لباسی مشکی به تن کنیم؟ یادتان باشد که از پوشیدن لباسی سر تا پا مشکی خودداری کنید لیکن گرما را به میزان زیادی جذب می کند و باعث عرق کردن تان می شود. بنابراین بهتر است که تنها یکی از اجزا ظاهرتان، مانند پیراهن یا شلوار، را مشکی گزینش کنید. اکسسوری های مشکی، مانند کفش، نیز می تواند بر جذابیت ظاهرتان بیافزاید.

تمام لباس های زمستان خود را کنار بگذارید

شاید فکر کنید که با عوض کردن فصل، شما نیز باید به کل کمد لباس هایتان را عوض کردن دهید ولی بهتر است که دست نگه دارید. بعضی از لباس ها جهت تمام فصول سال مناسب اند. به عنوان مثال شلوارهای رنگ تیره، پیراهن و تی شرت های آستین بلند نیز گاهی در فصل های گرم سال کاربرد دارند.

لباس های گلدار، خانمانه است

شاید تصور شما این باشد که لباس های گلدار تنها جهت زن ها مناسب است ولی اگر نگاهی به چند سال اخیر کرده باشید، خواهید دید که این مدل لباس ها چقدر میان مردها نیز محبوبیت دارند. اگر دلواپس این هستید که ظاهرتان خانمانه به نظر برسد، توصیه ما به شما این است که از رنگ های تیره این طرح استفاده کنید. عالی ترین ست جهت شما، بلوز یا پیراهنی گلدار به همراه شلواری به رنگ خنثی است.

اشتباهات مردان در دنیای مد

در تابستان بوت نپوشید

احتمالا شما هم جزو افرادی هستید که با گرم شدن هوا بوت های خود را به کناری می گذارید، ولی دست نگه دارید. شما می توانید بوت های خود را با شلوارک های رنگی و جالب تان ست کنید. شاید جهت شما عجیب باشد ولی طراحان مد این ست را می پسندند و آن را به فشن بلاگرها نیز پیشنهاد می دهند. جهت این ظاهر بهتر است که تی شرتی راحت را گزینش کنید.

در تابستان چند لایه لباس نپوشید

اگر چه در پاییز و زمستان طبیعی است که جهت گرم شدن چند لایه لباس را روی هم بپوشیم ولی شاید این کار در تابستان برایتان کمی عجیب باشد. ولی بد نیست که کمی به ظاهرتان تنوع دهید و این ظاهر را در ماههای گرم سال نیز امتحان کنید. عالی ترین گزینش تی شرتی سفید در زیر پیراهنی طرحدار و رنگی است.

اگر دوست دارید بدانید که چه تابوهایی در دنیای مد و فشن امسال شکسته شده است هست، با ما همراه باشید. در ادامه تصورات اشتباهی را که مردها

کفش را بدون جوراب نپوشید

پوشیدن جوراب در تابستان، کار راحت ای نیست، بنابراین اگر شما هم دوست دارید که پاهایتان کمی هوا بخورد، کفش تان را بدون جوراب به پا کنید. این ظاهر نه تنها راحت و راحت است بلکه مورد پسند بسیاری از طراحان مد نیز واقع شده است هست. پیشنهاد ما به شما این است که با این تیپ، شلواری که قد آن تا روی قوزک پایتان هست، به پا کنید.

اشتباهات مردان در دنیای مد

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.comlifestyle

عبارات مهم : تابستان – دنیای مد
منبع : زندگی ایده آل

واژه های کلیدی: تابستان | دنیای مد | تابستانی | پیراهن | شلوارک | زمستان | تابستان | شلوار | زندگی | جوراب | پیراهن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz